banerNW.jpg
Menu
RSS

2getair 2017: Zobacz wyjątkowe auta! (GALERIA)

Jubileuszowy piąty raz do Wrześni zjechały odpicowane, nisko zawieszone auta. Na campingu w ten weekend (piątek-niedziela) trwa plenerowa impreza dla fanów motoryzacji 2getair 2017. Właściciele zaprezentują około 70 pojazdów, które zostały wybrane przez organizatorów spośród około 500 zgłoszeń. W programie wiele konkursów dla uczestników zlotu. Mieszkańcy mogą zobaczyć samochody tylko dziś, tj. w sobotę od 10 do 18. Wstęp 10 zł. Zobaczcie naszą fotorelację! Wkrótce film.

Czytaj więcej...

Święto wrzesińskiej policji. Wkrótce otrzymają VW Craftera (VIDEO)

Uroczysta akademia z okazji Święta Policji odbyła się w samo południe w Policyjnym Centrum Edukacji Bezpieczeństwa. Tradycyjnie była to okazja do wielu wyróżnień, odznaczeń i awansów. W rozmowie z nami komendant powiatowy Mariusz Łozowiecki podkreślił, że trwa wymiana sprzętu i modernizacja lokalnej jednostki. Niebawem wzbogaci się o nowego VW Craftera. Szczegóły w naszym filmie poniżej.

Czytaj więcej...

Protest wrześnian przed sądem (VIDEO)

Września dołącza do miast, w których odbywają się protesty przeciwko reformie sądownictwa. Uczestnicy zarzucają rządzącym łamanie konstytucji RP i zasad państwa demokratycznego. - Przejęcie sądów to początek braku wolności w naszym kraju. Dalej ryzyko braku wolnych wyborów - mówił przed nasza kamerą Jarosław Ignasiak z Nowoczesnej. Zobacz nasz materiał video! Czekamy na Wasze opinie.

Czytaj więcej...
Subskrybuj ten kanał RSS

Galeria