banerNW.jpg
Menu
RSS

Starosta zapowiada "zawodowe inwestycje" warte 90 milionów! Wyróżniony

  • Napisane przez:  Redakcja NowaWrzesnia.pl
Starosta zapowiada "zawodowe inwestycje" warte 90 milionów!

Jak ocenia ostatnie miesiące starosta wrzesiński? Jakie plany ma powiat na rok 2017? Tylko u nas możecie zobaczyć materiał video z wywiadem.

meblepartnre4012017.gif

Nowością w tym roku będzie planowana nowa impreza „Dni Powiatu”, którą chcemy zorganizować na przełomie maja/czerwca – mówi w rozmowie z nami Dionizy Jaśniewicz Starosta Wrzesiński.

- Przed nami nieporównywalne wyzwanie, takie "wejście na K2 w okresie zimowym". Cały projekt, pod hasłem rozwoju szkolnictwa zawodowego, szacuje się na poziomie ok. 90 milionów zł. Obejmuje budowę Centrum Treningowego, czyli nowoczesnej bazy dla szkolnictwa zawodowego w sąsiedztwie Wrzesińskiej Strefy Aktywności Gospodarczej (obok VW). Dodatkowo modernizacja Powiatowego Centrum Edukacji Zawodowej i wspomniana przebudowa dwóch burs (przy ulicy Gnieźnieńskiej i Słowackiego) oraz budowa hali sportowo – dydaktycznej w pobliżu ZSP. Cały projekt będzie realizowany etapami w latach 2017-2019. - wymienia starosta. O wiele więcej w materiale video!

ZOBACZ materiał na samym dole. Subskrybuj nasz kanał na YouTube/NowaWrzesniaTV oraz dołącz do naszych fanów na FB/NowaWrzesnia. Zapraszamy do oglądania naszej telewizji NWTV.pl. 

Kuba Makowki/Dawid Spychalski

fot. NWTV.pl

Media

do góry

Galeria