banerNW.jpg
Menu
RSS

Trzy kolizje w jeden dzień Wyróżniony

  • Napisane przez:  Redakcja NowaWrzesnia.pl
Trzy kolizje w jeden dzień

Brak należytej ostrożności i odległości na drodze. To łączy trzy wtorkowe kolizje na wrzesińskich drogach. Policja ukarała sprawców mandatami. Poniżej szczegóły.

meblepartnre4012017.gif

Już nad ranem 10 stycznia (o 5:40) osobówka hyundai atos uderzyła w tył alfy romeo giulietta, która wykonywała manewr skrętu w lewo na posesję. Do zdarzenia doszło na ul. Kolejowej we Wrześni. 22-letni kierowca atosa to mieszkaniec powiatu wrzesińskiego. Był trzeźwy. Otrzymał 250 zł mandatu.

Tego samego dnia (ok. 13:30), obywatel Hiszpanii kierujący renault talisman nie udzielił pierwszeństwa. W ten sposób na ul. Działkowców (okolice firmy Gestamp) zderzył się z fiatem ducato. 42-latek był trzeźwy, policjanci nałożyli na niego 300 zł mandatu.

Trzy godziny później trzy pojazdy brały udział w kolizji w Gutowie Wielkim. O 16:20 na drodze krajowej 92 kierowca land rovera nie zachował ostrożności i czujności. Wjechał w tył citroena, a ten przesunął się i zatrzymał się na aucie marki opel. Sprawca zdarzenia - 46-letni mieszkaniec Rzeszowa także otrzymał mandat - 300 zł.

Redakcja NowaWrzesnia.pl

fot. NowaWrzesnia.pl

do góry

Galeria