banerNW.jpg
Menu
RSS

Nie ma po nich śladu. Trwają poszukiwania Wyróżniony

  • Napisane przez:  Redakcja NowaWrzesnia.pl
fot. Kuba Makowski fot. Kuba Makowski

17-letni Fabian, 29-letnia Dorota i 30-letni Mateusz. Mijają kolejne tygodnie poszukiwań tej trójki. Cały czas nie ma przełomu w żadnej sprawie.

meblepartnre4012017.gif

- W tych trzech przypadkach cały czas trwają policyjne poszukiwania. Nie zawiesiliśmy żadnej akcji. Funkcjonariusze skupiają się teraz na działaniach operacyjnych, o których obecnie nie mogę więcej powiedzieć. Apelujemy o każdą pomoc, każdy sygnał - mówi w rozmowie z nami Adam Wojciński, rzecznik prasowy wrzesińskiej policji.

Przypomnijmy, 30 października 2016 r. w Tarnowej (gm. Pyzdry) zaginął Fabian Zydor. Ma 17 lat, 165 cm wzrostu, szczupła sylwetka ciała, włosy blond i niebieskie oczy. Był ubrany w szarą bluzę z napisem, ciemne jeansy, czarne sportowe buty.

30-letni Mateusz Bąkowski (z Białego Piątkowa, gm. Miłosław) w dniu zaginięcia ubrany był w czarną skórzaną kurtkę, ciemne spodnie i szare sportowe buty. Mężczyzna o krępej budowie ciała, mierzący 170 cm, niebieskie oczy oraz bardzo krótkie włosy. Ostatni raz widziany 11 grudnia ok. 12:00.

Natomiast 29-letnia Dorota Białowąs zniknęła 17 grudnia między godz. 12:00 a 17:00 w miejscowości Wszembórz (gm. Kołaczkowo). Ubrana była w długie czarne kozaki, jasnozielone spodnie i szary płaszcz.

Redakcja NowaWrzesnia.pl

fot. NowaWrzesnia.pl

do góry

Galeria