Reklama-A3-Prawa
banerNW.jpg
Menu
RSS

Lokalna Wolność zaprasza sympatyków Wyróżniony

  • Napisane przez:  Redakcja NowaWrzesnia.pl
Lokalna Wolność zaprasza sympatyków

Lokalne struktury Wolności serdecznie zapraszają wszystkich sympatyków oraz osoby, którym bliskie są idee wolnościowe na spotkanie otwarte. Podczas jego trwania poruszone zostaną tematy ostatnich wydarzeń na terenie Wrześni, a także tych ogólnopolskich, które dotykają spraw samorządowych.

meblepartner27022017.gif

fines1032017.png

Omówimy również wszystkie nasze działania od początku roku, przedstawimy nasze najbliższe plany, a także odpowiemy na wszystkie pytania nurtujące uczestników.

- Naszym celem jest stworzenie silnej, wolnościowej alternatywy na terenie powiatu wrzesińskiego. Września potrzebuje uczciwej siły politycznej, która otwarcie sprzeciwi się marnowaniu pieniędzy podatników i oszukiwaniu wrześnian tuż przed ich oczami. Zmiany na lepsze trzeba zapoczątkować u podstaw, dlatego tak ważna jest edukacja mieszkańców z zakresu ekonomii oraz uświadomienie wrześnianom, że im większa swoboda gospodarcza Polaków, tym lepiej dla nich i gospodarki - zapowiada Sebastian Michalak.

Spotkanie odbędzie się w najbliższą sobotę, 18 marca (godz. 18:00), w restauracji Sjesta, przy ul. Harcerskiej 14. Zachęcamy do przybycia.

Redakcja NowaWrzesnia.pl

fot. materiał prasowy

do góry

Galeria