banerNW.jpg
Menu
RSS
Dawid Spychalski

Dawid Spychalski

Najmłodsi piłkarze Reissa grali we Wrześni (GALERIA)

  • Opublikowany w Sport

Młodzi adepci piłki nożnej z Wrześni, Kostrzyna Wlkp. oraz Słupcy spotkali się na orliku przy ZS nr 1 (ul. Kosynierów). Dominowały barwy pomarańczowe - wszyscy grają od egidą Akademii Piłkarskiej Reissa, której patronuje portal NowaWrzesnia.pl. Zobaczcie zdjęcia!

Victoria rozgromiła Polonię (GALERIA/RETRANSMISJA)

  • Opublikowany w Sport

Piłkarze Victorii Września w roli zajączka wielkanocnego. W spotkaniu 21. kolejki IV ligi sprawili swoim kibicom okazały prezent. Na własnej murawie pokonali Polonię Leszno 4:0. Ozdobą meczu piękny strzał zza pola karnego Szymona Krawczyńskiego. Czyste konto broniąc karnego zachował Tobiasz Nowicki. Kolejny raz jako jedyni transmitowaliśmy pojedynek NA ŻYWO (NWTV.pl). Zobaczcie bramki jeszcze raz! 

Znamy szczegóły Rajdu Fortuny 2017!

Klub Turystyki Rowerowej "Wrześnianie" ponownie zaprasza wszystkich miłośników wycieczek jednośladem po okolicy. Kolejna odsłona popularnego Rajdu Fortuny obędzie się 4 czerwca. Jest to zlot gwiaździsty, czyli nie ma jednego miejsca startu, musimy zameldować się na trzech punktach kontrolnych aby razem spotkać się na mecie w Hermanowie. Poniżej szczegóły w regulaminie. Tradycyjnie od lat patronat sprawuje NowaWrzesnia.pl.

Pierwszy mecz dla APP Krispolu. Drugi dla Krakowa

  • Opublikowany w Sport

Pięciosetowy pojedynek zobaczyli kibice w sobotę, 8 kwietnia. W hali Gimnazjum nr 2 we Wrześni APP Krispol pokonał akademików z Krakowa 3:2, choć przegrywał 0:2. Niestety w niedzielnym rewanżu rywale okazali się lepsi 3:0. W ten sposób to AGH Kraków zajmuje 7. a APP Krispol 8. lokatę w sezonie 2016/2017.

Subskrybuj ten kanał RSS

Galeria