banerNW.jpg
Menu
RSS
Dawid Spychalski

Dawid Spychalski

Lech-Legia. Sprawdź, kto wygrał bilety!

Hit Lotto Ekstraklasy już niedługo przy Bułgarskiej! W niedzielę, 9 kwietnia o godzinie 18:00 naprzeciw siebie stanie dwóch pretendentów w walce o mistrzostwo Polski. Wejściówki na to spotkanie dostępne będą w cenie 60 (Strefa B) i 90 złotych (Strefa A). Sprzedaż otwarta rozpoczyna się dziś 23 marca o godzinie 9:00. Wśród naszych Czytelników rozdaliśmy dwa podwójne zaproszenia!

Mamy bilety na Lech-Legia!

Hit Lotto Ekstraklasy już niedługo przy Bułgarskiej! W niedzielę, 9 kwietnia o godzinie 18:00 naprzeciw siebie stanie dwóch pretendentów w walce o mistrzostwo Polski. Wejściówki na to spotkanie dostępne będą w cenie 60 (Strefa B) i 90 złotych (Strefa A). Sprzedaż otwarta rozpocznie się 23 marca o godzinie 9:00. Mamy dwa podwójne zaproszenia dla naszych Czytelników!

Biegowe powitanie wiosny dla Asi! (GALERIA)

Lokalni biegacze, cykliści, nordic walking w niedzielę, 19 marca spotkali się w Nekielce. Na sportowo okazali swoje wsparcie dla Joanny Bazylczuk chorej na złośliwego guza mózgu. Dziś nie liczył się dystans, rekordy czy medale. Najważniejsze było dobre serce każdego uczestnika. Organizatorami wspaniałej imprezy na świeżym powietrzu byli Active Nekla oraz Night Runners Września. Patronem NowaWrzesnia.pl. Zobaczcie naszą fotorelację!

Subskrybuj ten kanał RSS

Galeria