Reklama A3 prawa druga
banerNW.jpg
Menu
RSS

PILNE: Najnowszy komunikat w sprawie wody

Zgodnie z obietnicą dziś PWiK wydało kolejny komunikat w sprawie skażonego wodociągu. Według najnowszych informacji wynika, że woda spełnia już obowiązujące normy.  Nadaje się do celów konsumpcyjnych i na potrzeby gospodarcze. Przypominamy, przez trzy dni mieszkańcy Kaczanowa, Białężyc, Biechowa, Bierzglinka, Nowej Wsi Królewskiej, Obłaczkowa, Osowa mogli pić wodę jedynie po przegotowaniu.

Czytaj więcej...

Bożonarodzeniowy jarmark w Pyzdrach (GALERIA)

Świąteczne ozdoby, wypieki, pluszaki, biżuteria czy zabawki. W niedzielę, 3 grudnia każdy znalazł pomysł na prezent na jarmarku bożonarodzeniowym w Pyzdrach. W tamtejszej hali sportowej mieszkańcy powiatu poczuli klimat zbliżających się świąt. O muzyczną oprawę zadbały dzieci i młodzież. To kolejna odsłona świątecznego kiermaszu, który połączono z Mikołajkami oraz zapalaniem lampek na choince w centrum miasta. Poniżej nasza fotorelacja.

Czytaj więcej...

Nie przegap! Już w niedzielę bożonarodzeniowy jarmark

W jednym miejscu będzie można zakupić oryginalne podarki dla najbliższych, a także unikatowe ozdoby, które sprawią, że zbliżające się święta będą jeszcze piękniejsze. Już w niedzielę, 3 grudnia w Pyzdrach (hala sportowa) zaplanowano bożonarodzeniowy jarmark z wieloma atrakcjami. - Kiermasz zostanie połączony ze świątecznymi animacjami dla dzieci i młodzieży. Dla naszych milusińskich zaplanowaliśmy ciekawy program interaktywny, a przede wszystkim spotkanie z Mikołajem - zapraszają organizatorzy. Szczegóły na plakacie poniżej.

Czytaj więcej...
Subskrybuj ten kanał RSS

Galeria