banerNW.jpg
Menu
RSS

Zaginęła 29-letnia Dorota Wyróżniony

 • Napisane przez:  Redakcja NowaWrzesnia.pl
 • 1 komentarz
Zaginęła 29-letnia Dorota

W sobotę, 17 grudnia ostatni raz widziano 29-letnią Dorotę Białowąs. Mieszkankę Wszemborza (gm. Kołaczkowa) szuka rodzina i policja.

partner13122016.gif

Jak wynika z otrzymanych informacji, najprawdopodobniej kobieta zaginęła 17 grudnia między godz. 12:00 a 17:00 w miejscowości Wszembórz. Ubrana była w długie czarne kozaki, jasnozielone spodnie i szary płaszcz. Rzecznik wrzesińskiej policji - Adam Wojciński potwierdził nam, że trwają poszukiwania 29-latki.

Jeśli ktoś posiada jakiekolwiek informacje o zaginionej proszony jest o pilny kontakt np. z policja.

Redakcja NowaWrzesnia.pl

fot. archiwum prywatne

1 komentarz

 • LUDZIE_OBUDŹCIE_SIĘ
  LUDZIE_OBUDŹCIE_SIĘ piątek, 20, styczeń 2017 23:42 Skomentuj link

  CZY NAPRAWDĘ NIKT NIE WIDZI, CO SIĘ TU DZIEJE???
  W NIEWIELKICH ODSTĘPACH CZASOWYCH GINĄ NIESPODZIEWANIE BOGU DUCHA WINNE OSOBY, NAJCZĘŚCIEJ MŁODE.
  CO NAJDZIWNIEJSZE, WSZYSTKIE Z NICH POCHODZĄ Z TYCH SAMYCH OKOLIC. NAJPIERW FABIAN ZYDOR Z TARNOWEJ (vod. tvp. pl/27698602/02122016 – SKOPIUJCIE LINK BEZ SPACJI), POTEM DOROTA BIAŁOWĄS Z WSZEMBORZA, MATEUSZ BĄKOWSKI Z BIAŁEGO PIĄTKOWA, TERAZ TEN KACPER GAŁKA Z MIŁOSŁAWIA, A JESZCZE WCZEŚNIEJ BYŁ PRZYPADEK 57LATKA Z WRONOWA, KTÓREMU KTOŚ WYCIĄŁ GENITALIA. A CO, JEŚLI TO WSZYSTKO SPRAWKA ŁOWCÓW ORGANÓW? CZEMU POLICJA ANI INNE ODPOWIEDNIE SŁUŻBY SIĘ TYM NIE ZAINTERESUJĄ, JA SIĘ PYTAM??? ILU LUDZI JESZCZE MUSI ZAGINĄĆ, ŻEBY WRESZCIE KTOŚ COŚ Z TYM ZROBIŁ??? TO JEST ŚMIESZNE, ŻE NA WŁASNYM PODWÓRKU CZŁOWIEK NIE MOŻE CZUĆ SIĘ BEZPIECZNY PRZEZ JAKICHŚ GRASUJĄCYCH PO OKOLICZNYCH MIEJSCOWOŚCIACH, PATOLOGICZNYCH PSYCHOPATÓW!!!

Skomentuj

Upewnij się czy umieściłeś informacje oznaczone (*). Pisanie kodem HTML jest niedozwolone.

do góry

Galeria