banerNW.jpg
Menu
RSS

Małe smerfy skuły swoją opiekunkę (GALERIA) Wyróżniony

  • Napisane przez:  Redakcja NowaWrzesnia.pl
fot. KP Policji we Wrześni fot. KP Policji we Wrześni

Dzieci z Niepublicznego Przedszkola Smerfy z Miłosławia zaprosiły wrzesińskich policjantów. Celem czwartkowego spotkania było przeprowadzenie pogadanki na temat szeroko rozumianego bezpieczeństwa. Na zakończenie zajęć dzieci otrzymały od policjantki elementy odblaskowe.

meblepartner27022017.gif

fines1032017.png

Policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji we Wrześni 23 lutego br. odwiedzili dzieci z Niepublicznego Przedszkole Smerfy w Miłosławiu. Podczas zajęć policjantka zwróciła uwagę dzieciom na zasady zachowania się drodze oraz w szkole. Ponadto przypomniała najmłodszym o prawidłowym korzystaniu z fotelików podczas jazdy samochodem.

Dodatkową ciekawostką czwartkowego spotkania była możliwość zapoznania się z pracą policjanta. Funkcjonariuszka Ruchu Drogowego opowiedziała na czym polega nasza praca oraz zaprezentowała dzieciom jakie wydaje się sygnały podczas kierowania ruchem na drodze.

Jednak Smerfy z Miłosławia najbardziej upodobały sobie zabawę policyjnym wyposażeniem. Najwięcej uśmiechów zagościło na twarzy dzieci jak kajdanki zostały założone jednej z opiekunek. Na zakończenie zajęć dzieci otrzymały od policjantki elementy odblaskowe.

GALERIA

Redakcja NowaWrzesnia.pl

fot. KP Policji we Wrześni

do góry

Galeria