banerNW.jpg
Menu
RSS

Rowerowa wycieczka z pięknymi widokami (GALERIA) Wyróżniony

fot. Sylwia Kaźmierska fot. Sylwia Kaźmierska

Prawie 150 uczestników zgromadził na starcie 17. Rodzinny Ekologiczny Rajd Rowerowy. Eskapadę na dwóch kółkach mogą zaliczyć do udanych. Prawie 20-kilometrową trasę pokonali z uśmiechem na ustach. Poniżej fotorelacja.

meblepartner10042017.gif

fines1032017.png

gierlatowko2017.png

Formuła tej imprezy jest niezmienna od wielu lat. Cykliści muszą pokonać wcale niełatwą trasę, a przy tym obserwować okolicę, by móc odpowiedzieć na pytania dotyczące regionu. Pyzdrzanie i goście wiedzę o walorach krajobrazowych i kulturowych mają, bowiem już na starcie – bez podpowiedzi z terenu – rozwiązywali dołączone do mapy zagadki.

- Pogoda okazała się łaskawa, co znacznie ułatwiło dwugodzinny przejazd. Na przystani wodniackiej miało miejsce zakończenie. Wszystkie drużyny otrzymały nagrody. Dodatkowo rozlosowano dwa rowery. Pierwszy otrzymała Wanessa Wojciechowska z Pyzdr, a drugi – Julia Musiałowska z Wrześni - podsumowuje Sylwia Kaźmierska, dyrektor Centrum Kultury, Sportu i Promocji w Pyzdrach

Organizatorem rajdu była Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II. Dyrekcja i nauczyciele stanęli na wysokości zadania. Wsparcia udzielił Urząd Miejski, Komisja ds. PiRPA, CKSiP oraz lokalni przedsiębiorcy.

GALERIA

Redakcja NowaWrzesnia.pl

fot. Urząd Miejski w Pyzdrach

Skomentuj

Upewnij się czy umieściłeś informacje oznaczone (*). Pisanie kodem HTML jest niedozwolone.

do góry

Galeria