banerNW.jpg
Menu
RSS

Co za mecz APP Krispolu! Ślepsk pokonany, mamy lidera (GALERIA)

Z pewnością kibice, którzy wybrali się w sobotnie popołudnie na siatkarski hit we Wrześni nie żałowali. Dziś na własnym parkiecie pomarańczowi podejmowali dotychczasowego lidera z Suwałk. Od samego początku emocjonujący pojedynek elektryzował. Widać było sporą dawkę motywacji w szeregach APP Krispolu. To był ich wieczór. Pokonali Ślepsk w czterech setach. W ten sposób wskoczyli na fotel lidera! Zobacz naszą fotorelację!

Czytaj więcej...

Remis na koniec roku. Victoria liderem IV ligi

Podziałem punktów zakończył się sobotni pojedynek pomiędzy Victorią Września a Obrą Kościan. Biało-zieloni drugi mecz z rzędu przegrywali do przerwy, ale potrafili podnieść się w drugiej połowie. Tym razem remis przy Kosynierów. Jedyną bramkę dla gospodarzy strzelił głową Łukasz Jasiński. Piłkarze Jakołcewicza po dobrej rundzie jesiennej kończą rok 2017 w fotelu lidera.

Czytaj więcej...

Gala MMA coraz bliżej. Znamy zawodników

Do Gali MMA Slugfest we Wrześni zostały nieco ponad trzy tygodnie. Ogłoszona jest część zawodników. Wśród nich znani z walk wieczoru poprzednich edycji: Tomasz Terlikowski, Kuba Kamieniarz, Patryk Molka czy Jakub Wieczorek. Do tego m.in. owacyjnie przyjmowani na naszych galach Jurand Lisiecki, Hubert Drzyzga i Robert Adamczyk. Zobaczcie plakat. NowaWrzesnia.pl tradycyjnie patronem medialnym imprezy. 

Czytaj więcej...
Subskrybuj ten kanał RSS

Galeria