Wrzesiński Amwin z Platynową Statuetką!

Firma Amwin – projektant i generalny wykonawca z Wrześni nagrodzony Platynową Statuetką Przedsiębiorstwo Fair Play 2019.

Prezes Zarządu Amwin Sp. z o.o. Sp. k. Marek Winter, podczas uroczystej Gali Przedsiębiorstwa Fair Play 2019, odebrał Certyfikat już po raz 10-ty! Jako jedyna firma z branży w województwie wielkopolskim zostali uhonorowani także Platynową Statuetką!

W sobotę 22 listopada w Warszawskim Centrum EXPO odbyła się uroczystość XXII edycji „Przedsiębiorstwo Fair Play”. To ogólnopolski program, w którym co roku, już od ponad 20 lat oceniane są wszystkie aspekty działalności firmy, sposób i styl prowadzenia przedsiębiorstwa, a nie tylko jego wyniki ekonomiczne czy jakość usług. Program ten ma na celu promowanie etyki w działalności gospodarczej rozumianej jako właściwe zarządzanie relacjami z różnymi interesariuszami firmy, tj.: z klientami, kontrahentami, pracownikami, wspólnikami, społecznością i władzą lokalną.

Nagrody, wyróżnienia i certyfikaty zawsze cieszą, ale te przyznawane za bycie fair w biznesie – szczególnie i z tych cały zespół Amwin jest najbardziej dumny. „Branża w jakiej działamy od ćwierć wieku opiera się w dużej mierze na długofalowej współpracy, na partnerstwie w biznesie. 83% naszych Klientów dla których projektujemy i budujemy biurowce czy hale pochodzi z polecenia. Jesteśmy firmą, która działa fair, w codziennej pracy kierujemy się etyką biznesową, dlatego już 10 rok z rzędu pomyślnie przeszliśmy audyt Fair Play. Certyfikat ten i Statuetkę traktujemy jako swojego rodzaju papierowy dowód, „zaświadczenie” naszego etycznego działania w biznesie”.

Redakcja NowaWrzesnia.pl

fot. Amwin

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *