Nowy kierownik WTZ we Wrześni

Stanowisko kierownika Warsztatu Terapii Zajęciowej we Wrześni objęła Ewa Mojżeszewicz.

Ewa Mojżeszewicz jest absolwentką Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu oraz Wyższej Szkoły Pedagogicznej w Zielonej Górze. Ukończyła kierunki: pedagogika opiekuńczo – wychowawcza oraz pedagogika ogólna a także studia podyplomowe na kierunku pedagogika osób z niepełnosprawnością intelektualną.

Swoje doświadczenie zdobywała także na licznych szkoleniach i kursach w zakresie pracy z osobami niepełnosprawnymi. Karierę zawodową rozpoczęła jako pedagog szkolny. Od 1997 roku pracowała w Warsztacie Terapii Zajęciowej we Wrześni jako terapeuta zajęciowy. Dodatkowo prowadzi kursy i szkolenia zawodowe dla osób niepełnosprawnych i bezrobotnych przygotowujące ich do podjęcia zatrudnienia.

„Temat osób niepełnosprawnych jest mi szczególnie bliski i dlatego cieszy mnie to, że jako kierownik Warsztatu Terapii Zajęciowej będę mogła podjąć nowe wyzwania. Zaangażować się w pomoc i usprawnianie osób, które często bez tej pomocy nie mogłyby funkcjonować w dzisiejszym świecie.” – mówi Ewa Mojżeszewicz. Prywatnie mama dwójki dzieci, lubiąca aktywny wypoczynek w górach oraz wieczory z dobrą książką i spacery z psem.

źródło i fot. UMiG we Wrześni

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *