Policja szuka złodzieja. Rozpoznajesz tego mężczyznę?

Policjanci z Wydziału Kryminalnego prowadzą czynności w sprawie kradzieży we wrzesińskim markecie. Wartość start została oszacowana na 543 zł. Monitoring zarejestrował mężczyznę, który mógł tego dokonać.

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji we Wrześni prowadzą dochodzenie w sprawie kradzieży różnych artykułów w markecie. Do zdarzenia doszło 29 listopada (około godziny 19:56) we Wrześni przy ulicy Wrocławskiej.

Po analizie zabezpieczonego monitoringu oraz spisaniu skradzionych artykułów okazało się, że mężczyzna ukradł towaru za 543 zł Jest to bardzo ważny element, ponieważ zdarzenie zostało zakwalifikowane na przestępstwo, za które grozi nawet do 5 lat pozbawienia wolności – mówi nam Adam Wojciński, rzecznik prasowy policji.

Wizerunek osoby publikujemy i zwracamy się z prośbą, jeśli ktoś rozpoznaje tego mężczyznę proszony jest o kontakt osobisty z Wydziałem Kryminalnym Komendy Powiatowej Policji we Wrześni ul. Szkolna 23. Można także skontaktować się telefonicznie pod numerem 61-437-52-00 lub 61-437-53-26.

Redakcja NowaWrzesnia.pl

fot. KP Policji we Wrześni

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *