Huczny i bezpieczny Sylwester!

Zbliża się huczne zakończenie 2019 roku. To czas, na który czekają m.in. miłośnicy fajerwerków. We Wrześni i okolilcy działa już wiele punktów z artykułami pirotechnicznymi, ale tylko u jednego sprzedawcy znajdziesz profesjonalne fajerwerki polskich producentów. W tym te niskodźwiękowe, przyjazne dla zwierząt. Bezpieczeństwo przede wszystkim!

Fachowe doradztwo, bogata oferta, tylko polscy producenci, niezbędne certyfikaty jakości i bezpieczeństwa. Wybierając się na przedsylwestrowe zakupy warto zajrzeć do jednego z punktów sprzedaży we Wrześni (ul. Batorego vis a vis Netto, ul. Opieszyn przy Biedronce lub rynek w Miłosławiu).

W naszym mieście, jak co roku przed Sylwestrem, powstały punkty specjalizujące się w sprzedaży fajerwerków. Znajdują one swoich fanów jak i przeciwników. Ci drudzy zwykle stoją w obronie swoich czworonożnych pupilów, które niekoniecznie przepadają za hucznymi obchodami.

Aternatywą są fajerwerki niskodźwiękowe. To Kolekcja cichych petard wychodząca naprzeciw oczekiwaniom społecznym miłośników zwierząt. Specjalne produkty z różnorodnymi efektami wizualnymi, które pobudzą emocje towarzyszące fajerwerkom ale jednocześnie są przyjazne otoczeniu.

W bogatej ofercie każdy miłośnik Sylwestra znajdzie coś dla siebe. Wszelkiego rodzaju: rakiety, wyrzutnie, dymy, wulkany, baterie, fontanny, szalone diabełki, motylki, petardy hukowe, bączki, rzymskie ognie, flary, race i wiele innych!

Co roku przygotowujemy dla Państwa szeroką ofertę fajerwerków znanych polskich producentów, takich jak Piromax, Jorge czy Gaoo. Wybieramy najlepsze artykuły, które spełnią oczekiwania najabardziej wymagających klientów. Polecamy m.in. specjalną kolekcję fajerwerków przyjaznych dla zwierząt – mówi właściciel wymienionych punktów.

– Najważniejsze przy artykułach pirotechnicznych to oczywiście bezpieczeństwo i rozwaga. Apelujemy by fajerwerki zawsze były odpalane tylko przez osoby pełnoletnie oraz trzeźwe. Upewnij się czy teren na którym stawiamy petardy jest płaski i suchy. Zachowaj bezpieczną co najmniej kilkunastometrową odległość. Z naszej strony zapewniamy sprawdzoną jakość każdego artykułu. Potwierdzają to coroczne kontrole służb mundurowych – dodaje właściciel.

Wszystkie opisane wyżej produkty znajdą Państwo u naszego potencjalnego sprzedawcy przy:

1. ul. Opieszyn 8 (przy Biedronce)

2. ul. Batorego 19 (przy Netto)

3. ul. Rynek w Miłosławiu

Zachęcamy do sprawdzenia oferty na FB TUTAJ. Zachęcamy do zakupu w tych punktach wszystkich miłośników cichych jak i tych głośniejszych fajerwerków. Nasi sprzedawcy zapewnią miłą i profesjonalną obsługę! Życzymy szczęśliwego Nowego Roku !!

Artykuł partnera

GALERIA

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *