Co warto zobaczyć w Wielkopolsce? 5 dni w niezapomnianej podróży

Szukacie alternatywy na ciekawe spędzenie weekendu, ale nie wiecie dokąd się wybrać? A może po prostu brakuje Wam funduszy na nadmorski urlop, czy też górską wyprawę? Zagorzali podróżnicy wiedzą, że ciekawa przygoda kryje się już praktycznie za rogiem. Zapraszamy na bloga wrześnianina.

Może, zamiast planować jakieś górnolotne wycieczki lepiej będzie wsiąść w samochód i ruszyć w nieznane? Jeśli nie wiecie do jakiego miasta, czy też miasteczka się wybrać to z pomocą przyjdzie Wam Marcin Koczorowski. Wielkopolanin (wrześnianin), który od ponad 7 lat mieszka poza granicami kraju zna nasz region niczym własną kieszeń.

Co prawda obecnie eksploruje on głównie Holandię oraz zachodnie Niemcy, ale na prowadzonej przez siebie stronie – Blog Wart Zachodu (https://blogwartzachodu.pl) nie zapomniał także o rodzinnych stronach.

W ciągu 5 dni postanowił on zjechać ponad 1000 kilometrów po Wielkopolsce wszystko po to, aby stworzyć wartościowy wpis na temat swojego ukochanego województwa. Jesteście ciekawi, jakie miasta odwiedził i co w nich ciekawego zobaczył?

Koniecznie zajrzyjcie do wpisu – Co warto zobaczyć w Wielkopolsce? 5 dni w niezapomnianej podróży (https://blogwartzachodu.pl/co-warto-zobaczyc-w-wielkopolsce-moje-5-dni)

Pozdrawiam,
Marcin Koczorowski
www.blogwartzachodu.pl

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *