Roczna odprawa wrzesińskich policjantów

W Policyjnym Centrum Edukacji Bezpieczeństwa odbyła się odprawa roczna podsumowująca pracę wrzesińskich policjantów. W odprawie uczestniczył Zastępca Komendanta Wojewódzkiego Policji w Poznaniu insp. Rafał Pawłowski, który podsumował dokonania naszych policjantów w roku 2019.

16 stycznia br. o godzinie 10:00 w Policyjnym Centrum Edukacji Bezpieczeństwa odbyła się odprawa roczna wrzesińskich policjantów. Z ramienia Komendy Wojewódzkiej Policji w Poznaniu udział w odprawie wziął Zastępca Komendanta Wojewódzkiego Policji w Poznaniu insp. Rafał Pawłowski.

Z zaproszonych gości obecni byli: Starosta Wrzesiński Dionizy Jaśniewicz, Burmistrz Miasta i Gminy Września Tomasz Kałużny oraz Prokurator Rejonowy we Wrześni Paweł Karpesiuk. Natomiast wrzesiński garnizon reprezentowali Komendant Powiatowy Policji we Wrześni insp Mariusz Łozowiecki wraz z Zastępcą mł. insp. Radosławem Smakiem, naczelnicy poszczególnych wydziałów, kierownicy posterunków oraz funkcjonariusze i pracownicy cywilni wrzesińskiej komendy.

Efekty pracy za rok 2019 zostały omówione kolejno przez Naczelników Wydziału Kryminalnego asp. szt. Artura Kubiaka, Zastępcę Naczelnika Wydziału Prewencji podinsp. Justynę Walińską oraz Wydziału Ruchu Drogowego st. asp. Marcina Koska. Natomiast Komendant Powiatowy Policji we Wrześni insp. Mariusz Łozowiecki podziękował w swojej wypowiedzi władzom samorządowym za wsparcie i pomoc finansową. Dodatkowo również zwrócił uwagę na bardzo wysoki poziom współpracy oraz zrozumienia z wrzesińską Prokuraturą na rzecz procesu wykrywczego.

Odprawę zakończył swoim wystąpieniem Zastępca Komendanta Wojewódzkiego Policji w Poznaniu insp. Rafał Pawłowski, który wyraził zadowolenie z wyników wrzesińskich policjantów w roku 2019. Jednak podkreślił, że nie można spocząć na laurach tylko należy cały czas iść do przodu i osiągać jeszcze lepsze wyniki, które będą się przekładały na coraz wyższe poczucie bezpieczeństwa mieszkańców powiatu wrzesińskiego – podsumowuje rzecznik prasowy policji.

Redakcja NowaWrzesnia.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *