Nowe rondo, przejścia dla pieszych i wiele innych

Rondo, nowe przejścia dla pieszych na Placu Wiosny Ludów, barierki ochronne, azyle drogowe, specjalne krawężniki, a wszystko po to, by poprawić bezpieczeństwo mieszkańców gminy Miłosław. Władze zapowiadają inwestycje!
Jak czytamy w komunikacie gminy, jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem, a większość na to wskazuje, już w połowie tego roku będziemy jeździć wokół ronda przy ul. Poznańskiej w Miłosławiu.

Dobre wiadomości możemy Wam przekazać po spotkaniu, które odbyło się w siedzibie Poznańskiego Oddziału Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad.

Uczestniczyli w nim Marek Napierała – Dyrektor Oddziału, Maciej Kupka – p.o. Zastępca Dyrektora Oddziału ds. Zarządzania Drogami i Mostami, Magdalena Gielniewska – Naczelnik Wydziału Uzgodnień i Zagospodarowania Przestrzennego, Krzysztof Gruszczyński – Główny Specjalista Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego, Jerzy Helwig – Kierownik Rejonu w Środzie Wlkp. oraz Hubert Gruszczyński – Burmistrz Gminy Miłosław i Jarosław Płociński – kierownik referatu infrastruktury, ochrony środowiska, rolnictwa i leśnictwa UG w Miłosławiu.

Redakcja NowaWrzesnia.pl

źródło i fot. Gmina Miłosław

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *