Wrzesińscy policjanci apelują „Bezpiecznie spędźmy ferie”

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji we Wrześni rozpoczęli pełne przygotowania do realizacji programu „Bezpieczne ferie”. Na terenie województwa wielkopolskiego zimowa przerwa od zajęć szkolnych zaczyna się od 27 stycznia br.

W kontekście tych przygotowań funkcjonariusze z Rewiru Dzielnicowych spotkali się we wtorek i środę z pierwszoklasistami Samorządowej Szkoły Podstawowej nr 6 we Wrześni. Podczas prelekcji zostały poruszone tematy nawiązujące do rozsądnego i bezpiecznego spędzenia wolnego czasu.

– Policjanci skupili się nad właściwymi zachowaniami na drodze oraz na tym aby dzieci były świadome, że ich postępowanie również wpływa na bezpieczeństwo. Dzielnicowi podczas pogadanki nie zapomnieli również o ewentualności takiej, jakby w przyszłym tygodniu zawitała do nas prawdziwa zima – mówi nam rzecznik prasowy wrzesińskiej policji.

Dlatego mundurowi wspomnieli jak można bezpiecznie korzystać z uroków białego szaleństwa. Te cenne rady wpisały się w realizowany program „Kręci mnie bezpieczeństwo na stoku”.

Redakcja NowaWrzesnia.pl

fot. KP Policji we Wrześni

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *