34-latek w rękach policji. Posiadał ponad dwa kilogramy amfetaminy i marihuany

Wrzesińscy kryminalni zatrzymali mężczyznę, który posiadał przy sobie znaczne ilości substancji psychotropowych oraz środków odurzających. W myśl obowiązujących przepisów 34-latkowi grozi nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

Policjanci z Wydziału Kryminalnego z Komedy Powiatowej Policji we Wrześni zajmujący się zwalczaniem przestępczości narkotykowej zatrzymali 34-letniego mężczyznę, który miał mieć przy sobie substancje zabronione. Do zdarzenia doszło 30 stycznia br. o godzinie 17:20 na terenie powiatu wrzesińskiego.

W trakcie prowadzonego przeszukania w pomieszczeniach zajmowanych przez 34-latka, policjanci ujawnili ponad 2 kilogramy białej substancji oraz ponad 300 gramów suszu roślinnego. Po wykonaniu testów narkotykowych okazało się, że jest to amfetamina i marihuana w znacznej ilości – mówi oficer prasowy wrzesińskiej policji.

Po przedstawieniu sprawy Prokuratorowi Rejonowemu we Wrześni, mężczyźnie zostały postawione dwa zarzuty z przygotowania do sprzedaży oraz posiadania znacznej ilości substancji psychotropowych oraz środków odurzających.

W konsekwencji prokurator wystąpił z wnioskiem, do którego sąd się przychylił, o tymczasowy 3 miesięczny areszt. 34 latkowi grozi nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

Redakcja NowaWrzesnia.pl

fot. KP Policji we Wrześni

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *