Władze Wrześni zachęcają akcją „Koszulka za PIT!”

Jeżeli w rozliczeniach rocznych PIT za 2019 rok (PIT-37, PIT-38, PIT-36, PIT-28, PIT-36L) po raz pierwszy wskażesz swój adres zamieszkania w Gminie Września, możesz otrzymać koszulkę promocyjną Wrześni z limitowanej serii – czytamy na profilu FB miasta.

Do rozdania jest 200 koszulek w rozmiarach: S (50 szt.), M (50 szt.), L (50 szt.) oraz XL (50 szt.).

Chcesz, aby Września miała więcej środków na budowę dróg, ścieżek rowerowych, szkół, skwerów itp.? Rozlicz zeznanie podatkowe za rok 2019 tam, gdzie faktycznie mieszkasz, a nie tam gdzie jesteś zameldowany.

Pierwsze 200 osób, które zgłosi się do Urzędu Miasta i Gminy we Wrześni (pokój nr 30, III piętro) otrzyma koszulkę z limitowanej serii naszego miasta za okazaniem kopii 1 strony zeznania podatkowego PIT za 2018 i 2019 rok (potwierdzonych datą wpływu do Urzędu Skarbowego, zeznania złożone elektronicznie – urzędowe poświadczenie odbioru). Akcja trwa do 29.05.2020 r.

Dostarczone dokumenty potwierdzają, że w rozliczeniu PIT za 2019 rok, w części B.1 formularza, nastąpiła zmiana adresu zamieszkania na wrzesiński (Gmina Września) w porównaniu do adresu wpisanego w rozliczeniu PIT za 2018 rok. Wszystkie dane osobowe, poza imieniem i nazwiskiem oraz adresem zamieszkania, należy zakreślić.

Pojawienie się nowych mieszkańców to wspólna korzyść dla wszystkich, ponieważ wiąże się to ze zwiększeniem wpływów do budżetu gminy z podatku PIT. Podobnie do innych miast zabiegamy o to, aby pula tych środków była jak największa.

Redakcja NowaWrzesnia.pl

źródło i fot. UMiG we Wrześni

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *