Wrześnianin stracił 7 tysięcy zł. Pokrzywdzonych osób może być więcej

Mieszkaniec powiatu wrzesińskiego został oszukany przy umowie na sprowadzenie dwóch motocykli . Policjanci, którzy pracują nad ta sprawą zakładają, że pokrzywdzonych może być więcej. – Jeśli zostałeś oszukany/zostałaś oszukana zgłoś się do nas – apelują policjanci.

W Komendzie Powiatowej Policji we Wrześni 12 lutego (o godzinie 13:00) stawił się mieszkaniec powiatu wrzesińskiego pokrzywdzony w wyniku przywłaszczenia kwoty 7 tysięcy złotych. Do całej sytuacji doszło w 2017 roku kiedy strony podpisały porozumienie w sprawie sprowadzenia dwóch motocykli marki Suzuki i Honda z Wielkiej Brytanii.

Czas płynął a zamówionych pojazdów nie było. Pojawiały się jedynie kolejne tłumaczenia ze strony mężczyzny, który wziął pieniądze, że trzeba czekać, że jeszcze kilka dni i motocykle będą na miejscu. Niestety wszystko okazało się być dobrze przemyślanym sposobem na wyłudzenie pieniędzy – mówi rzecznik wrzesińskiej policji.

Z posiadanych przez policjantów pionu kryminalnego informacji oraz z analizy zgromadzonych do tej pory materiałów wynika, że pokrzywdzonych może być więcej.

W związku z tym zwracamy się z prośba do osób, które mogły być w ten sam lub w podobny sposób oszukane na przykład przy zakupie samochodów o kontakt osobisty z Komendą Powiatową Policji we Wrześni ul. Szkolna 23 lub telefoniczny pod numerem 61-437-52-00 lub 61-437-52-92.

Dawid Spychalski

fot. NowaWrzesnia.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *