Koniec z brakiem rękawiczek jednorazowych we Wrześni!

Zgodnie z obowiązującymi przepisami za brak rękawiczek oraz maseczek ochronnych w miejscach publicznych jak i miejscach pracy można otrzymać spory mandat. Od dziś mogą Państwo zakupić rękawiczki jednorazowe w Bierzglinku przy ul. Bukowej 19.

Ceny rękawiczek znacząco odbiegają od tych, które było można zobaczyć jeszcze w styczniu tego roku, jednak wpływa na to wiele czynników m.in. brak dostaw od polskich producentów, którzy nie są w stanie zadeklarować dostępności towaru nawet na koniec roku. Wzrost cen oraz terminy dostaw są spowodowane deficytem surowców do produkcji, a utrudniony import oraz kwarantanny na granicach państw wcale nie pomagają.

Firma Clean4Hands, specjalizuje się w sprzedaży produktów deficytowych, w tym również rękawiczek jednorazowych. Lokalny sklep, który powstał w Bierzglinku przy ul. Bukowej 19 można odwiedzać od poniedziałku do piątku (w godz od 9:00 – 18:00) lub w sobotę (9:00 – 15:00).

W ofercie sklepu znajdą Państwo również przyłbice, maseczki higieniczne, środki do dezynfekcji dłoni jak i powierzchni. Natomiast alternatywą dla rękawic gumowych mogą być tańsze rękawiczki foliowe tzw. zrywki.

Zapytania ofertowe w ilościach pow. 1 000szt. można składać pod nr tel: 887 513 513 lub pod adresem e-mail: protective.med@gmail.com

W najbliższym czasie postaramy się wdrożyć mobilny punkt, zaopatrujący okoliczne miasteczka i wsie w niezbędne produkty. O wszystkich wydarzeniach będziemy informować na bieżąco.

Wkrótce ruszy również sprzedaż internetowa na fb oraz na stronie: www.Clean4Hands.com o czym również poinformujemy na naszym portalu.

Artykuł partnera

1 comment on “Koniec z brakiem rękawiczek jednorazowych we Wrześni!

  1. „Zgodnie z obowiązującymi przepisami za brak rękawiczek oraz maseczek ochronnych w miejscach publicznych jak i miejscach pracy można otrzymać spory mandat.”

    No jaka piękna manipulacja… Rękawiczki w przestrzeni publicznej nie są wymagane, a tymczasem reklama stara się wmówić, że za ich brak można otrzymać mandat, a tym samym przekonuje ludzi do ich kupowania. Rękawiczki wymagane są w sklepach i tam obowiązek ich dostarczenia spoczywa na sklepie. Pisanie o wymogu w miejscu publicznym, co jest bardzo szeroką definicją, to zwykłe naciąganie i może zostać podciągnięte pod nakłanianie do złego rozporządzenia własnym mieniem (artykuł 286 paragraf 1) „Kto, w celu osiągnięcia korzyści majątkowej, doprowadza inną osobę do niekorzystnego rozporządzenia własnym lub cudzym mieniem za pomocą wprowadzenia jej w błąd (…) podlega karze pozbawienia wolności od 6 miesięcy do 8 lat.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *