Pierwsze decyzje personalne Victorii Września

W miniony piątek odbyło się pierwsze spotkanie zarządu MKS Victoria Września z zawodnikami i sztabem szkoleniowym pierwszego zespołu.

Jak poinformował prezes Eugeniusz Nowicki, zarząd po rozmowach z zawodnikami i trenerem podjął decyzję o pozostawieniu na stanowisku trenera I zespołu Tomasza Bekasa, któremu dalej asystował będzie Tomasz Krzyżkowiak.

Zawodnicy, którzy przybyli do nas na zasadzie wypożyczenia wracają do swoich macierzystych klubów. Wiktor Kacprzak i Szymon Szczęsny wracają do Sokoła Kleczew, natomiast cały czas trwają rozmowy w sprawie Adriana Chopci, który jest zawodnikiem Warty Poznań.

Pozostali zawodnicy zostają i wyrazili chęć występów w naszym klubie. Prezes poinformował również, iż na miejsce odchodzących zawodników rozglądać się będzie trzeba za ich następcami, ale w tej chwili jeszcze żadne konkretne nazwiska nie padły.

Informujemy również, iż po bardzo burzliwych dyskusjach Zarząd postanowił utrzymać również II zespół Victorii, którego trenerem pozostał Tomasz Krzyżkowiak. Pierwsze treningi zarówno I jak i II zespołu zaplanowano na 1 dzień czerwca na obiektach własnych, a już wkrótce poznamy plan gier kontrolnych.

Redakcja NowaWrzesnia.pl

źródło: Victoria Września

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *