Wrzesiński Ośrodek Kultury wznawia prace

W związku z wytycznymi dotyczącymi funkcjonowania domów, centrów i ośrodków kultury w trakcie epidemii COVID-19 w Polsce Wrzesiński Ośrodek Kultury wznowił prace niektórych sekcji.

Od 1 czerwca członkowie poszczególnych sekcji mogą spotykać się z instruktorami, aby ćwiczyć m.in. śpiew czy grę na instrumentach. Są to próby sekcyjne Wrzesińskiej Orkiestry Dętej, lekcje z instruktorami nauki gry na instrumentach, zajęcia Wrzesińskiego Studia Piosenki, Wrzesińskiego Chórku Dziecięco-Młodzieżowego, Klubu Fotograficznego Moment, chórów Lutnia i Belcoro, Zespołu Folklorystycznego Ziemia Wrzesińska oraz Teatru Otczapy.

Wszystkich obowiązują zasady, które pozwolą na bezpieczne przeprowadzanie zajęć i korzystanie z pomieszczeń ośrodka. Ponadto sekcje nadal pracują nad materiałami edukacyjnymi i artystycznymi, które pojawiają się na profilu Facebook Wrzesińskiego Ośrodka Kultury.

Szczegółowe wytyczne są dostępne na stronie internetowej ośrodka, portalu społecznościowym oraz w tymczasowej siedzibie przy ul. Batorego 8.

źródło: UMiG we Wrześni

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *