Gruntowna przebudowa APP Krispolu. Transfer z Wrześni do PlusLigi!

W nietypowych okolicznościach (bez walki w fazie play-off) spowodowanych pandemią dobiegł końca sezon 2019/2020 w wykonaniu siatkarzy APP Krispol Września. Nie było emocji związanych z walką o medale, nie było też dane kibicom pożegnać się z zawodnikami, których w przyszłym sezonie nie zobaczymy już na wrzesińskim parkiecie w pomarańczowych barwach..

Dlatego za pomocą mediów społecznościowych chcemy bardzo podziękować tym, którzy w minionym sezonie dostarczyli nam powodów do radości oraz zadbali o to, żeby Września nadal była najlepszą drużyną siatkarską Wielkopolski. Tak więc nastał czas pożegnań i podziękowań oraz budowania nowego składu na sezon 2020/2021.

Z zespołem, po dwóch sezonach spędzonych w barwach APP KRISPOL żegnają się: Filip Frankowski, Mateusz Jóźwik, Adam Lorenc oraz Mateusz Zawalski (ZAKSA Kędzierzyn Koźle) i fizjoterapeuta Mateusz Serbiak.. Nie zobaczymy również grających jeden sezon we Wrześni Jana Tomczaka i Dawida Bieska oraz kontuzjowanego od początku sezonu Wojciecha Pańki.

Zabraknie też najbardziej doświadczonego, naszego kapitana – Wojciecha Kaźmierczaka, który trzy sezony spędził w naszej drużynie, dzieląc się bezcennym doświadczeniem nabytym na parkietach Plus Ligi z młodszymi kolegami. Wszystkim tym graczom składamy wielkie podziękowania za to, że byli autorami tak wielu pozytywnych emocji. Dziękujemy za pracę i zostawione na boisku serducho, za litry wylanego potu, za to że stworzyliście z nami kolejną kartę historii wrzesińskiej siatkówki. Życzymy Wam dużo zdrowia i kolejnych świetnych sezonów po przeciwnej stronie siatki.

Natomiast budowanie nowej drużyny trener Marian Kardas (którego kontrakt obowiązuje jeszcze kolejny rok) rozpoczął od przedłużenia współpracy z środkowymi : Tomaszem Narowskim (4 sezony już we Wrześni) oraz Robertem Brzóstowiczem ( 3 sezony na naszych parkietach). W drużynie pozostają także: rozgrywający Marcin Krawiecki , obaj libero tj. Bartosz Dzierżyńki i Patryk Ligocki oraz atakujący Mateusz Linda a także przyjmujący Łukasz Kalinowski. O pozostały transferach będziemy informować na bieżąco.

źródło: APP Krispol Września

1 comment on “Gruntowna przebudowa APP Krispolu. Transfer z Wrześni do PlusLigi!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *