Akcja: Zabierz Pyzdry na wakacje!

Jeśli lubicie Pyzdry i wakacje, to ten konkurs jest dla Was! Władze gminy Pyzdry zapraszają do zabawy wszystkich pyzdrzan i sympatyków miasta! Zadanie polega na wykonaniu wakacyjnej fotografii z ciekawych zakątków kraju z elementem promującym Pyzdry.

Tegoroczne wakacje z pewnością będą inne. Koronawirusowa rzeczywistość wywróciła do góry nogami plany na letni wypoczynek. Jeśli nigdzie nie wyjedziecie, nie przyjmujcie się! Tu też możecie przecież znaleźć urokliwe miejsca i wykonać konkursowe zdjęcia.

– Najważniejszym warunkiem uczestnictwa w naszej zabawie jest sfotografowanie w aurze wakacyjnej elementu promującego Pyzdry. Może to być dowolny gadżet miejski. Tych ostatnio nie brakuje. Kupicie je w muzeum i księgarni, pomocna okaże się też lokalna firma, produkująca różne wyroby o pyzdrskiej tematyce. Ważne, aby prace miały pozytywny przekaz. Liczymy na Waszą wyobraźnię – czytamy w opisie konkursu.

Zdjęcia należy wysłać na adres mailowy: cksip@pyzdry.pl z tytułem ,,Zabierz Pyzdry na wakacje” w terminie do 31 sierpnia. Zwycięzców najlepszych fotek typować będą internauci. Przewidzieliśmy atrakcyjne nagrody!

Więcej informacji i regulamin konkursu na naszej stronie internetowej https://www.pyzdry.pl/1296,2020-cz-1?tresc=10840

Redakcja NowaWrzesnia.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *