Tragiczny nocny wypadek w Gutowie Wielkim. Droga zablokowana!

Na drodze krajowej 92 w Gutowie Wielkim 4 sierpnia po godz. 23:00 miał miejsce śmiertelny wypadek. Osobówka zderzyła się z ciężarówką. W wyniku wypadku śmierć na miejscu poniósł 34-latek.

– Po godz. 23:00 w Gutowie Wielkim doszło do śmiertelnego wypadku. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierujący BMW (34-letni mężczyzna) na chwilę obecną z nieustalonych przyczyn zjechał na lewą stronę drogi gdzie doprowadził do czołowego zderzenia z samochodem ciężarowym Volvo wraz z naczepą. W wyniku zderzenia kierowca osobówki poniósł śmierć na miejscu.

Czynności są prowadzone pod nadzorem prokuratora rejonowego we Wrześni. Całe zdarzenie będzie objęte prokuratorskim śledztwem.

Droga krajowa 92 przez całą noc była całkowicie zablokowana. Z uwagi na rozlane płyny eksploatacyjne na długości ponad 100 metrów. Policja zorganizowała objazd przez Bierzglin, Gozdowo, Nadarzyce i Wrześnię. 

Redakcja NowaWrzesnia.pl

fot. KP Policji we Wrześni

1 comment on “Tragiczny nocny wypadek w Gutowie Wielkim. Droga zablokowana!

  1. Zdarzenie po zdjęciach zdarzyło się na prawym pasie ruchu, skoro kierowca BMW jechał w stronę Słupcy to jakim cudem z niewiadomych przyczyn zjechał na lewy pas i doprowadził do wypadku? Auto ciężarowe stało na poboczu z prawej strony? Czy to może tir uderzył w BMW

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *