Ruszyła budowa nowego przedszkola!

Stało się! Pierwsza łopata wkopana. Przychodzą na myśl słowa piosenki braci Golec, tu na razie jest ściernisko, ale będzie… – NOWE PRZEDSZKOLE – informują władze gminy Miłosław.

Dziś, 14 września (o godz. 11:00) odbyła się uroczystość rozpoczęcia budowy. Burmistrz Gminy Miłosław zaprosił księdza proboszcza, radnych, panią dyrektor zespołu szkolno-przedszkolnego, przedstawicieli Wielkopolskiej Akademii Nauki i Rozwoju, pracowników samorządu, dziennikarzy i oczywiście najważniejszych – milusińskich z Przedszkola „Koszałek Opałek” przy ul. Łąkowej!

Przypomnijmy, że na 1 września 2021 planowane jest otwarcie nowiutkiego obiektu, który będzie się składał z 5 nowych oddziałów, no i najważniejsze, również z oddziałem opieki dzieci do lat. Obiekt oczywiście przystosowany będzie do osób niepełnosprawnych i spełniał będzie najnowocześniejsze standardy architektury oświatowej.

-Podczas uroczystości od najmłodszych dało się słyszeć, że już nie mogą się doczekać na nowe przedszkole. Nie ukrywamy, że my również. Prosimy o serduszka i lajki na dobry początek nowej inwestycji! – podkreślają urzędnicy.

źródło i fot. Gmina Miłosław

Redakcja NowaWrzesnia.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *