Strażnicy miejscy ujawnili osoby posiadające narkotyki

Strażnicy miejscy prowadząc służbę patrolową namierzyli osoby posiadające narkotyki. Do zdarzenia doszło w pobliżu Gutowa Małego.

W godzinach wieczornych (15 września) na ścieżce pobliskiego kompleksu leśnego zaparkowano pojazd, w którym nikt nie przebywał. Sytuacja ta wzbudziła w strażnikach miejskich pewne podejrzenia, dlatego podjęto krótkotrwałą obserwację terenu.

Podczas wykonywania dalszych czynności na terenie leśnym ustalono trzech młodych mężczyzn. Jeden z nich posiadał przy sobie środki odurzające, w postaci dwóch woreczków z zawartością białego proszku. Zgodnie z kompetencją mężczyźni zostali przekazani przybyłym na miejsce funkcjonariuszom policji, którzy prowadzić będą dalsze czynności w tej sprawie – relacjonują wrzesińscy municypalni. 

W Gutowie Małym (ul. Za Parkiem) policjanci zatrzymali 25-letniego mieszkańca gm. Września. Mężczyzna posiadał przy sobie dwa woreczki strunowe z zawartością białego proszku. Okazało się, że jest to amfetamina o wadze 8 gramów. Sprawca został zatrzymany, otrzymał zarzuty – mówi nam rzecznik prasowy policji.

Redakcja NowaWrzesnia.pl

fot. Straż Miejska Września

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *