Wrzesińscy policjanci spotkali się z przedszkolakami

Wrzesińscy policjanci spotkali się z dziećmi Niepublicznego Przedszkola Grzybek w Sokołowie. Dla dzieci została przeprowadzona prelekcja w ramach programu „Bezpieczny powrót do szkoły”.

Rozpoczął się nowy rok szkolny, który jest bardzo dużym wyzwaniem dla wszystkich osób związanych ze szkolnictwem. Czas, który jest obecnie czyli czas pandemii zobowiązuje do zachowania najwyższych standardów higienicznych podczas prowadzonych zajęć.

Takim małym przetarciem nowych trendów prelekcji były zajęcia w Niepublicznym Przedszkolu Grzybek w Sokołowie przeprowadzone 14 września br. od godziny 10:00. Głównym tematem zajęć był realizowany program „Bezpieczny powrót do szkoły”.

Podczas prelekcji dla przedszkolaków policjanci poruszyli kwestie zachowania się na drodze w szczególności przechodzenia przez przejście dla pieszych. Ważnym aspektem było również zwrócenie uwagi na zachowanie się podczas przedszkolnego spaceru, żeby mała wycieczka odbyła się bez przykrych wydarzeń. Na zakończenie zrobiliśmy również pamiątkowe zdjęcie przy radiowozie.

Redakcja NowaWrzesnia.pl

fot. KP Policji we Wrześni

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *