PILNE: Kolejny duży inwestor na terenie naszej gminy?

Od roku prowadzone są przez Urząd Miasta i Gminy we Wrześni rozmowy z nowym inwestorem, który chce w naszej gminie uruchomić swą pierwszą w Polsce działalność (dotychczas działa w wielu krajach świata).

Okres pandemii nie sprzyjał podróżom i spotkaniom, więc rozmowy były utrudnione. Na szczęście wydaje się, że wkrótce zostaną zakończone sukcesem.

Na zdjęciu burmistrz Tomasz Kałużny prezentujący ofertę Wrześni podczas spotkania w maju 2020 roku w wynajętej sali wrzesińskiego hotelu.

Jak zwykle tego rodzaju rozmowy otoczone są do końca tajemnicą. Możemy na dziś zdradzić, że firma ulokuje swe hale na kilkudziesięciu hektarach w obrębie specjalnej strefy ekonomicznej (WSAG) i planuje zatrudnić 700-800 osób – informuje wrzesiński ratusz.

źródło i fot. UMiG we Wrześni

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *