Policja nadal szuka świadków zabójstwa w pobliżu Wrześni

Policjanci z poznańskiego Archiwum X pracują nad sprawą zabójstwa młodej kobiety Zyty Michalskiej. Do zbrodni doszło w miejscowości Mikuszewo pod Wrześnią w 1994 roku.

20-latka chodziła do liceum ogólnokształcącego we Wrześni, zdała maturę. Następnie w Poznaniu uczęszczała na kurs języka angielskiego, przejawiała zdolności artystyczne.

3 kwietnia 1994 roku, w niedzielę, dziewczyna wyszła z domu i ślad po niej zaginął. Następnego dnia, 800 metrów od domu w lesie zostało znalezione jej ciało z poważnymi obrażeniami głowy.

Policjanci rozpoczęli śledztwo pod kątem zabójstwa. Na miejscu zbrodni przeprowadzili oględziny, zabezpieczyli ślady. Przesłuchano wiele osób mogących mieć jakiekolwiek informacje dotyczące tego zdarzenia. Po dłuższym czasie sprawa została umorzona ze względu na niewykrycie sprawcy. Policjanci jednak nadal interesowali się tą sprawą i sprawdzali wszystkie pojawiające się informacje.

Nadal szukamy świadków, którzy mogą mieć wiedzę na temat tego zdarzenia. Jeśli ktoś posiada jakiekolwiek informacje na temat tego zabójstwa prosimy o kontakt pod numerem telefonu: 609-802-196.

Redakcja NowaWrzesnia.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *