Złodzieje w rękach policji. Ukradli sprzęt o wartości 2 tys. zł

Policjanci zatrzymali trzy osoby, które dokonały kradzieży. Właściciel określił swoje starty na kwotę 2 tysięcy złotych. Część mienia została odzyskana. Zatrzymanym grozi nawet do 5 pozbawienia wolności.

17 grudnia br. o godzinie 9:20 w posterunku Policji w Kołaczkowie zgłosił się 63-latek informując o popełnionym na jego szkodę przestępstwie. W trakcie składania zawiadomienia pokrzywdzony oświadczył, że dniu 23 listopada br. z terenu jego posesji nieznane osoby dokonały kradzieży.

W liście skradzionych przedmiotów pojawiły się 3 piły spalinowe, młotowiertarka oraz akumulator. Mieszkaniec Gminy Kołaczkowo swoje poniesione straty określił na poziomie 2 tysięcy złotych. Po zebraniu wszystkich informacji od zawiadamiającego do pracy przystąpili policjanci z tamtejszego posterunku oraz kryminalni.

I tak następnego dnia kolejno o godzinie 8:50, 10:25 oraz 10:50 zostały na terenie powiatu słupeckiego, gminy Września a także gminy Kołaczkowo zatrzymane 3 osoby, które dokonały tej kradzieży. 25-latka, 31-latek oraz 22-latek przyznali się do postawionego zarzutu kradzieży. Policjanci odzyskali 2 piły oraz młotowiertarkę. Sprawcom grozi nawet do 5 lat pozbawienia wolności.

Redakcja NowaWrzesnia.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *