E-BOOKI w Bibliotece Publicznej we Wrześni!

Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy Września dołączyła do grona bibliotek oferujących swoim czytelnikom dostęp do szerokiej oferty e-booków na platformie LEGIMI, która udostępnia ponad 60 000 tysięcy e-booków w tym aktualnych hitów wydawniczych i pozycji cenionych autorów literatury obyczajowej, fantastycznej, kryminalnej, dziecięcej i młodzieżowej oraz faktu i reportaży.

Wystarczy na podstawie otrzymanego w Bibliotece Głównej we Wrześni, ul. Dzieci Wrzesińskich 13 unikalnego kodu założyć konto i pobrać bezpłatną aplikację Legimi. Czytelnik w danym miesiącu może otrzymać jeden kod z miesięcznym okresem ważności od momentu aktywacji. Kod musi być aktywowany w miesiącu jego pobierania. Jeżeli do ostatniego dnia danego miesiąca Czytelnik nie aktywuje pobranego w bibliotece kodu, kod ten wygasa.

Wszystkie e-booki można czytać na urządzeniach: smartfonie, tablecie, komputerze lub czytniku. Za darmo!!! Bez limitu słów! Bez limitu Książek!

Jak skorzystać?
1. Musisz być zarejestrowanym czytelnikiem Biblioteki Publicznej Miasta i Gminy we Wrześni, nie zalegać z wypożyczonymi materiałami bibliotecznymi.
2. Wejdź na stronę http://www.legimi.pl/bpmig_wrzesnia i wpisz kod otrzymany od bibliotekarza.
3. Zaakceptuj regulamin wypożyczenia i przejdź dalej.
4. Zarejestruj się lub zaloguj na swoje konto LEGIMI (nie bój się Twój kod nie zginie).
5. Kod działa przez miesiąc od jego uruchomienia, ale pamiętaj by uruchomić go w tym samym miesiącu, w którym go otrzymałeś.
6. Z kolejnej strony pobierz bezpłatną aplikację – czytnik Legimi.
7. Wybierz coś do czytania – sięgnij do katalogu. Na stronie wybranej przez Ciebie książki kliknij przycisk „pobierz na półkę” i wykonaj synchronizację konta. Katalog książek dostępny jest w aplikacji lub na https://www.legimi.pl/eboki/
Co jeszcze musisz wiedzieć?
1. Dla przypomnienia: kod należy wpisać na stronie http://www.legimi.pl/bpmig_wrzesnia ale e-booki czyta się przez aplikację Legimi, a nie przez stronę.
2. E-booka pobiera się na swoje urządzenia i można czytać go bez połączenia z Internetem przez tydzień. Po 7 dniach wymagana jest synchronizacja poprzez Internet.
Na jakich urządzeniach można czytać?
Należy korzystać z tych z systemami operacyjnymi, dla których dostępna jest aplikacja Legimi:
• iOS (iPhone, iPad),
• Android (w tym niektóre czytniki ebooków),
• Windows Phone, Windows 8 i 10.

 

Redakcja NowaWrzesnia.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *