Victoria rozpocznie przygotowania w poniedziałek

Jak informuje wrzesiński klub, pierwsze zajęcia zostały zaplanowane na 18 stycznia na własnych obiektach.

O godz. 18.00 w szatni spotka się sztab szkoleniowy wraz z zawodnikami. Wiemy już, że w naszej drużynie nastąpią zmiany kadrowe, ale o tym napiszemy jak tylko zostaną zapięte wszystkie sprawy „papierkowe” – dodają władze Victorii. 

Wiosną nasza drużyna wystąpi w grupie mistrzowskiej, która liczyć będzie 8 zespołów. W rundzie rewanżowej zespoły rozegrają mecz i rewanż z zachowaniem punktów z rundy jesiennej. Drużyna, która zgromadzi największą liczbę punktów wywalczy awans do III ligi. Jesteśmy przekonani, że będzie to drużyna prowadzona przez trenera Tomasza Bekasa.

Grupa Mistrzowska:
Pogoń Nowe Skalmierzyce, Iskra Szydłowo, LKS Gołuchów, KKS II Kalisz, Warta Międzychód, Odolanovia Odolanów, Centra Ostrów Wlkp. oraz Victoria Września.

Redakcja NowaWrzesnia.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *