Nowi piłkarze w barwach Victorii

Podopieczni trenera Bekasa rozpoczęli dziś (18 stycznia) przygotowania do rundy wiosennej rozgrywek IV ligi. Klub poinformował również o dwóch nowych twarzach w drużynie.

Dziś na treningu pojawił się Piotr Gułajski (25.04.1990) – wychowanek Warty Poznań. Jego przygoda z piłką rozpoczęła się w drużynach młodzieżowych Warty, następnie była gra w rozgrywkach I ligowych również w drużynie Warty Poznań. Po okresie gry na boiskach I ligowych zawodnik reprezentował GKS Dopiewo na poziomie III ligowym, przeprowadzka do IV ligowego zespołu z Tarnowa Podgórnego, następnie Wełna Skoki (IV liga) i ostatni okres w OTPS Winogrady Poznań również IV liga. Piotr to zawodnik bloku defensywnego ale może również występować w linii pomocy.

Drugim zawodnikiem, który zasilił kadrę I zespołu jest Michał Stańczyk (9.11.1992). Michał jest wychowankiem Kłosa Zaniemyśl. Tam występował w drużynach młodzieżowych oraz w drużynie seniorów. Po okresie gry w Kłosie przyszedł czas na występy w III ligowej Polonii Środa Wlkp. Następnie była IV ligowa Kotwica Kórnik, powrót do Zaniemyśla i ponowna przeprowadzka do Kotwicy Kórnik. Michał to nominalny skrzydłowy – może grac na prawej lub lewej stronie boiska.

Serdecznie witamy Piotra i Michała w naszej drużynie i życzymy im wspólnego awansu z kolegami do III ligi.

źródło i fot. Victoria Września

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *