Dwa zdarzenia drogowe w jednym miejscu. Mandaty dla dwóch kierowców

W miejscowości Stępocin w krótkim odstępie czasu doszło do dwóch zdarzeń. W obu brali udział młodzi kierowcy audi A3. Służby interweniowały tam 20 stycznia o godz. 6:40. 

Kierujący samochodem osobowym audi A3 nie dostosował prędkości do warunków na drodze. W wyniku czego uderzył prawą stroną auta w barierę energochłonną. Mężczyzna był trzeźwy – informuje Adam Wojciński, rzecznik prasowy policji. 

Za kierownicą pojazdu siedział 21-letni mieszkaniec gminy Nekla. Został przetransportowany do szpitala na badania. Na szczęście obrażenia poniżej 7 dni hospitalizacji.  Kierowca otrzymał mandat karny 250 zł oraz 6 punktów karnych. Policjanci zatrzymali także dowód rejestracyjny od audi. 

Jednak to nie koniec. Chwilę później w tym samym miejscu doszło do kolizji dwóch osobówek. Właśnie powyższego audii A3 z drugim pojazdem również marki audi A3. 

Drugi kierowca audi A3 jechał w kierunku Targowej Górki. Niestety nie właściwie obserwował przedpole jazdy i nie dostosował prędkości do panujących warunków. W konsekwencji stracił panowanie i doprowadził do bocznego zderzenia z poprzednim samochodem. 

Tym razem za kierownicą siedział 20-letni mężczyzna. Podobnie jak pierwszy kierowca również został ukarany mandatem 250 zł. Na szczęście uczestnik zdarzenia nie odniósł żadnych obrażeń. 

Redakcja NowaWrzesnia.pl

fot. NowaWrzesnia.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *