Kolejne ruchy transferowe w Victorii

Runda wiosenna zbliża się dużymi krokami. Zespół trenera Bekasa ma za sobą już 2 mecze kontrolne, w których testował nowych zawodników.

Kolejnym (po Gułajskim i Stańczyku) zawodnikiem, który wiosną wzmocni linię ataku jest Maciej Sanocki. Maciej ma 21 lat i pierwsze kroki w wieku 9 lat stawiał w MEPROZECIE Stare Kurowo – tam były zespoły młodzieżowe oraz debiut w piłce seniorskiej. Następnie swoje umiejętności podnosił w Akademii Piłkarskiej – Błękitni Wronki. Po pobycie we Wronkach wrócił do macierzystego klubu i w 24 meczach zdobył 14 bramek (IV liga).

Witamy Macieja w Victorii i życzymy udanej rundy wiosennej w barwach naszego klubu. To nie wszystkie transfery tej zimy już za kilka dni (po dopełnieniu formalności) przedstawimy Państwu jeszcze 2 zawodników, którzy zasilą drużynę trenera Bekasa – informuje wrzesiński klub. 

Kolejna strata

We wtorek 2 lutego Mikołaj Panowicz rozwiązał umowę za porozumieniem stron z Victorią. Zarząd Klubu składa serdeczne podziękowania Mikołajowi za okres gry w barwach Victorii i życzy dalszych sukcesów sportowych. 

W styczniu z gry w barwach naszego klubu zrezygnował także Adrian Kruszyński. Adrian zmienił pracę zawodową i nie pozwala ona na udział w zajęciach treningowych jak również w udział w meczach. Ma zamiar kontynuować przygodę z piłką na niższym poziomie, gdzie ilość zajęć treningowych jest zdecydowanie mniejsza.

Już wcześniej z Victorią pożegnali się również Paweł Lisiecki oraz Patryk Krzyżanowski (obowiązki szkolne – studia). Kolejnym zawodnikiem którego zabraknie wiosna w naszym zespole jest Hubert Oczkowski (sprawy rodzinne). W biało-zielonych barwach nie zobaczymy także Jakuba Marzyńskiego i Jacka Kopaniarza (Meblorz Swarzędz).

Redakcja NowaWrzesnia.pl

źródło: Victoria Września

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *