Cyrk Astoria we Wrześni już w ten piątek

Mnóstwo emocji czeka na wszystkich, którzy zawitają do kolorowego namiotu Cyrku Astoria. Organizatorzy zapraszają wrześnian 26 lutego o godz. 17:00.

W ramach jednej z atrakcji zapowiadane jest zapierające dech w piersiach show akrobatyczne, wykonywane z udziałem Elzy z „Krainy lodu” !
Serca najmłodszych skradną też Minionki, Psi Patrol oraz artyści z programu „Mam Talent!”.

Cyrk Astoria to innowacyjne show, w którym artyści skupiają się na dopracowanych i atrakcyjnych pokazach, lecz bez towarzyszących im na scenie zwierząt.

Akrobatyczne pokazy Elzy, zawadiackie zabawy Minionków, występ klauna i ekipa z Psiego Patrolu — te elementy z pewnością zainteresują najmłodszych. Będzie też kącik magii i iluzji, a także show wirujących talerzy.

Fani znanego programu „Mam Talent!” powinni dopatrzyć się też uczestników telewizyjnego show, którzy współtworzyć będą artystyczny program.

Spektakl Cyrku Astoria we Wrześni:
ulica Kościuszki obok CENOS-u
26.02.2021 /piątek/, godzina 17:00
Tylko jedno show !

UWAGA! Cyrkowe show objęte jest promocyjną ceną – bilety dostępne w cenie 30 zł dla każdego. Będą do nabycia w cyrkowej kasie w dniu przedstawienia. Dzieci do lat 2 – wstęp bezpłatny !

Arena cyrkowa została dostosowana do wszelkich wymogów związanych z reżimem sanitarnym, w tym obowiązku zachowania 1,5-metrowych odstępów pomiędzy widzami. Prosimy jednak o zabranie ze sobą maseczki.

Serdecznie zapraszamy
Cyrk Astoria

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *