Ukradł telefony z lady. 35-latek w rękach policji

Zakończona została sprawa kradzieży telefonów do której doszło w jednym ze sklepów w galerii handlowej. Policjanci z pionu kryminalnego zatrzymali 35-letniego mieszkańca Wrześni. Skradzione telefony zostały odzyskane.

12 kwietnia br. zakończyła się sprawa kradzieży dwóch telefonów komórkowych. Do popełnienia przestępstwa doszło 23 marca br. w jednym ze sklepów przy ulicy Kolejowej we Wrześni. Z opisu zdarzenia wynikało, że klient będący na sklepie wykorzystał chwilę nieobecności ekspedientki i z lady ukradł leżące telefony.

Sprawca ukradł dwie sztuki marki samsung, które zostały wycenione na 1200 złotych przez właścicielkę. Jednak 35-latek cieszył się z udanego „skoku” nie całe 4 tygodnie, ponieważ w miniony poniedziałek policjanci z Wydziału Kryminalnego go zatrzymali a następnie odzyskali skradzione mienie – mówi rzecznik prasowy policji. 

Mieszkaniec Wrześni przyznał się do popełnionego przestępstwa. Jednak oprócz zarzutu kradzieży został mu również postawiony zarzut oszustwa przy próbie sprzedaży nieswoich telefonów. Według obowiązujących przepisów 35-latkowi grozi nawet do 5 lat pozbawienia wolności.

Redakcja NowaWrzesnia.pl

fot. NowaWrzesnia.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *