Tegoroczne Święto Teatru na Prowincji w internecie

W imieniu organizatorów – Samorządowej Szkoły im. Polskich Noblistów w Nowym Folwarku zapraszamy na kolejną XVII odsłonę Święta Teatru na Prowincji, które odbędzie się w dniach 19-21 maja 2021 r.

W ramach projektu odbędą się m.in. XVII Ogólnopolski Przegląd Twórczości Teatralnej „MASKA”, Ogólnopolski Konkurs Recytatorski „Kto ty jesteś, człowieku?”, koncert podsumowujący, ogólnopolska konferencja „Kreatywność i innowacyjność w edukacji”, warsztaty oraz imprezy towarzyszące. 

Tym razem nasza sztandarowa, organizowana we współpracy z Fundacją Dzieci Wrzesińskich ogólnopolska impreza kulturalno-oświatowa, czyli Święto Teatru na Prowincji, odbędzie się online. To już siedemnasta edycja, wyróżniona patronatem honorowym m.in Ministra Edukacji i Nauki, wpisana na listę konkursów punktowanych podczas rekrutacji do szkół ponadpodstawowych. Szczegóły znajdą Państwo na plakatach. Prosimy o śledzenie zakładek „Święto Teatru na Prowincji” oraz „Kreatywność i innowacyjność w edukacji”. Zachęcamy do aktywnego uczestnictwa!

Więcej informacji oraz relacje z lat ubiegłych: https://ssp-nf.wrzesnia.pl/.

Redakcja NowaWrzesnia.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *