Straciła panowanie nad osobówką. Uszkodziła barierę oraz ogrodzenie

Tuż po północy 9 czerwca służby zostały wezwane do wypadku drogowego na ul. Wiktora Szalatego, w miejscowości Starczanowo.

Po dotarciu na miejsce strażacy zastali samochód osobowy częściowo w rowie. Działania polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, stabilizacji pojazdu, odłączeniu instalacji elektrycznej, zakręceniu instalacji gazowej w pojeździe oraz udzieleniu kwalifikowanej pierwszej pomocy osobie poszkodowanej – relacjonują druhowie z OSP Nekla.

Kierująca samochodem osobowym volkswagen passat jechała w kierunku DK92. Kobieta nie dostosowała prędkości do warunków na drodze. Straciła panowaniem nad pojazdem, w wyniku czego zjechała na pobocze – uszkadzając barierę ochronną chodnika oraz ogrodzenie posesji. 19-letnia mieszkanka Nekli trafiła do szpitala na badania. Sprawa zakończyła się mandatem w wysokości 500 zł i 6 punktów karnych – podsumowuje rzecznik prasowy policji.

W działaniach zakończonych przed godziną 02:00 brał udział zastęp GBA z OSP Nekla, zastępy GBA i GCBA z JRG PSP Września, Zespół Ratownictwa Medycznego oraz Policja.

Redakcja NowaWrzesnia.pl

fot. OSP Nekla

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *