Pobicie na Glinkach. Policja zatrzymała kobietę i mężczyznę

Wrzesińscy kryminalni zatrzymali dwie osoby w sprawie pobicia. Pokrzywdzony doznał licznych złamań twarzoczaszki. Sprawcy przyznali się do zarzutów. Teraz o dalszych losach kobiety i mężczyzny zdecyduje sąd.

15 czerwca br. policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji we Wrześni otrzymali zgłoszenie, że na oddziale chirurgii znajduje się pacjent z obrażeniami ciała. 45-latek zgłosił się po pomoc 11 czerwca br.

Z jego relacji wynikało, że został pobity przez dwie osoby w rejonie Stawów Glinki we Wrześni. Oprócz stosowania przemocy w postaci uderzeń pięściami, został użyty wobec niego również gaz łzawiący. W wyniku tego zdarzenia mieszkaniec Wrześni doznał licznych złamań twarzoczaszki – wyjaśnia rzecznik prasowy policji we Wrześni.

Policjanci 17 czerwca zatrzymali 36-letnią kobietę oraz 40-letniego mężczyznę. Z ich relacji wynikało, że 45-latek w rozmowie telefonicznej kilkukrotnie obraził zatrzymaną. I po spotkaniu się stron na stawach Glinki i po kolejnej słownej wymianie, 36-latka potraktowała pokrzywdzonego gazem, a 40-latek go uderzył w głowę.

Mieszkańcy Wrześni przyznali się do postawionych zarzutów i wrazili chęć dobrowolnego poddania się karze. O ich dalszym losie zdecyduje sąd, który z uwagi na popełnienie czyny o charakterze chuligańskim może przypisaną karę wyjściową zwiększyć o połowę – dodaje policjant.

Redakcja NowaWrzesnia.pl

fot. NowaWrzesnia.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *