Jakie eventy firmowe organizować w Poznaniu?

Przez wiele długi lat pobliski Poznań stał nieco na uboczu branży wydarzeń dla firm. Co prawda odbywały się w nim imprezy firmowe, ale dopiero ostatnich kilka lat to intensywny rozwój oferty biznesowo-eventowej. Powstaje coraz więcej przestrzeni hotelowo-konferencyjnych, otwierają się hale targowe i widowiskowe, a oprócz  tego jest stadion, na którym z powodzeniem można zrealizować wydarzenie indoor oraz outdoor. Oto przykłady eventów, jakie z powodzeniem zrealizujesz w stolicy wielkopolski!

Pikniki firmowe

Kiedyś ciężko było pomyśleć o organizacji eventy plenerowego w Poznaniu, dziś w ofertach przestrzeni pod taki event możemy przebierać garściami! Wiele miejscówek trzeba również rezerwować nawet z rocznym wyprzedzeniem, a wiadomo przecież, że każdy chce zrealizować piknik firmowy wtedy, gdy jest ciepło. Aby zabookować najlepsze miejsce w dogodnym terminie warto zwrócić się o pomoc do agencji eventowej z Poznania, która z pewnością posiada odpowiednie kontakty w każdym miejscu.

Event plenerowy z powodzeniem można zorganizować na terenach przylegających do Stadionu Poznań. Ta obszerna przestrzeń daje możliwość przyjęcia na event nawet kilku tysięcy osób! Do dyspozycji organizatorów są również miejsca takie jak Browarna Przystań – restauracja z polem piknikowym, czy lokale nad brzegiem Warty. Również hotele zaczynają dostrzegać plusy w posiadaniu  terenów zielonych, na których można zorganizować event plenerowy, a przoduje tutaj Hotel Edison z polaną piknikową.

Konferencje

Obecnie aby zorganizować konferencję firmową, konieczne są odpowiednie do tego przestrzenie. Nie obejdzie się bez przestronnych, w pełni wyposażonych, multimedialnych sal, cateringu i dodatkowych atrakcji. Wiele miejsce w Poznaniu dostosowało się do rosnących wymagań rynku oraz organizatorów. Hotele takie jak: Novotel Centrum, IBB Andersia, Puro czy City Park Hotel & Residence to przykładowe lokalizacje, które cechuje nowoczesność oraz profesjonalizm. Każdy event organizowany w tych miejscach to gwarancja sukcesu imprezy, a także okazja do podniesienia prestiżu swojej firmy.

Gale i jubileusze

W życiu każdej firmy przychodzi moment przełomowy. Dla jednych jest to okrągła rocznica istnienia, wypuszczenie nowego produktu, aplikacji, fuzja z innym podmiotem czy podsumowanie udanej kampanii. Taki wydarzenia muszą być zorganizowane z pompą i przytupem! Obecnie organizacja takiego wydarzenia w Poznaniu to już nie wstyd! Przedsiębiorcy odkryli, że wcale nie muszą organizować gali firmowej lub jubileuszu w najdroższym miejscu w Warszawie, bo na miejscu mają dostęp do usług takiej samej, lub nawet lepszej jakości w podobnych lub niższych cenach.
Oczywiście to nie są jedyne eventy, jakie sprawna agencja eventowa może dla Ciebie zorganizować w stolicy wielkopolski.  Lista jest długa i ciągle się rozszerza. Tylko od Ciebie zależy jak będzie wyglądać Twój event. Wystarczy, że zapytasz w odpowiednim miejscu!

 

materiał zewnętrzny

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *