Poszukiwany schował się w pomieszczeniu gospodarczym z narkotykami

Wrzesińscy kryminalni zatrzymali poszukiwanego mężczyznę, który miał być decyzją Sądu doprowadzony do Zakładu Karnego. Dodatkowo policjanci ujawnili przy nim substancje psychotropowe oraz środki odurzające. Teraz grozi mu nawet do 3 lat pozbawienia wolności.

2 września br. na terenie jednej z wiosek Gminy Września został zatrzymany poszukiwany mężczyzna. Policyjne poszukania prowadzone był na podstawie Zarządzenia Sądu Rejonowego we Wrześni celem doprowadzenia do Zakładu Karnego.

26-latek chciał przechytrzyć policjantów z Wydziału Kryminalnego i ukrył się w pomieszczeniu gospodarczym na swojej posesji. Jednak na nic to się zdało, ponieważ szybko wpadł w ręce nieumundurowanych funkcjonariuszy. To nie był koniec jego kłopotów w tym dniu. Czujność policjantów przyczyniła się do ujawnieniu w pomieszczeniu gospodarczym woreczków z białym proszkiem oraz 3 charakterystycznych roślin. Podczas przeprowadzonego badania testerem narkotykowym okazało się, że jest amfetamina o wadze ponad 10 gram i marihuana w różnej fazie wzrostu – relacjonuje rzecznik prasowy policji Adam Wojciński.

Do dotychczasowego wyroku 26-latek na pewno dołoży sobie kolejne dni w Zakładzie Karnym. W związku z ujawnieniem amfetaminy oraz marihuany otrzymał dwa zarzuty za posiadanie substancji psychotropowych oraz uprawę środków odurzających. Za popełnienie tych przestępstw grozi kara pozbawienia wolności do 3 lat.

Redakcja NowaWrzesnia.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *