Kabaret Paranienormalni ponownie pojawią się we Wrześni!

Znany i lubiany kabaret znów odwiedzi nasze miasto z nowym programem! Artyści pojawią się na scenie WOK-u 28 listopada. Można już kupić bilet.

Na pewne rzeczy nie można być przygotowanym. Na przykład na globalną pandemię czy tornado z hormonów piętnastolatka. Dlatego niektóre sytuacje trzeba przeżyć w życiu bez znieczulenia. 15 lat to trudny wiek nastolęctwa, a tyle właśnie kończą Paranienormalni. Co robi 15 latek w obliczu pandemii jeśli jest kabaretem? Obraca wszystko w żart! Kiedy nawet lasy zostają zamknięte w artyście budzi się wena.

„Bez znieczulenia’ to najnowszy program kabaretu Paranienormalni, który właśnie rozpoczyna jubileusz swojego 15 lecia. W najnowszym spektaklu nie będzie jednak powrotów do dobrze już znanych skeczów. Widzów zaskoczą zupełnie nowe historie i postaci.

„Bez znieczulenia” to prawie dwie godziny wyśmienitej zabawy i paranienormalnej energii, z której kabaret słynie od lat. Zobaczycie nie tylko mieszankę pandemicznych historii, ale również spotkacie się z tematami, które bliskie są każdemu. Jak nie zwariować we współczesnym świecie ? Jak znaleźć miłość w internecie i zagrać w reklamie z największymi gwiazdami kina ? I najważniejsze. Czy teściowa to też rodzina ? „Bez znieczulenia” to szczepionka na wirus gorszego nastroju.

Bilety dostępnę na: https://biletyna.pl/kabaret/Kabaret-Paranienormalni/Wrzesnia lub https://www.kupbilecik.pl/…/Kabaret+Paranienormalni/. Wkrótce dostępne również stacjonarnie we Wrzesińskim Ośrodku Kultury.

Redakcja NowaWrzesnia.pl

źródło i fot. WOK

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *