TAK komisji dla chodników w Gozdowie i Nadarzycach

Przypomnijmy, że we wtorek 14 września 2021 roku została złożona petycja mieszkańców Gozdowa, Gozdowa Młyn i Nadarzyc do Starosty Wrzesińskiego.

Sprawa dotyczy budowy chodników w Gozdowie przy drogach powiatowych nr 2917P i 2926P (od sali wiejskiej w kierunku bloków) oraz w Nadarzycach przy drodze powiatowej nr 2948P (okolice przystanku autobusowego). Inicjatywę wsparło 178 mieszkańców.

Bardzo dziękujemy! W imieniu mieszkańców w sprawę zaangażował się Arkadiusz Sobczak. Członkowie Komisji Skarg, Wniosków i Petycji Rady Powiatu Wrzesińskiego przyznali, że na wskazanych odcinkach dróg jest duże natężenie ruchu i budowa chodników jest niezbędna, jeżeli chcemy poprawić poziom bezpieczeństwa. Dziękujemy radnym za pozytywne rozpatrzenie petycji. Teraz sprawa leży w gestii Starosty i Zarządu Powiatu, czy w przyszłości zostaną wygospodarowane pieniądze na ten cel – relacjonują członkowie Stowarzyszenia Projekt Września.

Mieszkańcy oczekują chodników na tych odcinkach już od dwudziestu lat. Mamy nadzieję, że w najbliższym czasie uda się to zrealizować.

źródło i fot. PW

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *