Volkswagen zjechał do rowu. Mandat dla 25-latki

24 listopada doszło do wypadku na drodze krajowej 15 w Kębłowie (gm. Miłosław). 25-letnia kierująca straciła panowanie nad osobówką.

Około 19:30 zostaliśmy zadysponowani do zdarzenia drogowego w Kębłowie. Naszym zadaniem było zabezpieczenie miejsca zdarzenia, udzielenie kwalifikowanej pierwszej pomocy poszkodowanej osobie oraz przekazanie jej Zespołowi Ratownictwa Medycznego. Działaliśmy wspólnie z JRG Września – relacjonują druhowie z OSP Miłosław.

– Kierująca pojazdem marki volkswagen jechała w kierunku Wrześni. Z nieustalonych przyczyn straciła panowanie nad autem. Zjechała na przeciwległy pas ruchu, lewe pobocze i następnie do przydrożnego rowu, gdzie uderzyła w skarpę. Za kierownicą siedziała 25-letnia mieszkanka powiatu średzkiego. Była trzeźwa. Została przewieziona do szpitala na badania. Obrażenia poniżej 7 dni hospitalizacji. Otrzymała mandat karny w wysokości 300 zł. Policjanci zatrzymali dowód rejestracyjny ze względu na uszkodzenia osobówki podsumowuje rzecznik prasowy Adam Wojciński. 

Redakcja NowaWrzesnia.pl

fot. OSP Miłosław

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *