Groźny wypadek iveco i peugeota w Bugaju

W miejscowości Bugaj (gm. Miłosław) doszło do groźnego zderzenia dostawczego iveco oraz osobówki peugeot 206. Służby interweniowały tam 13 grudnia około godz. 15:30. 

– Po dojechaniu na miejsce okazało się, że doszło do kolizji dwóch pojazdów: dostawczego iveco, oraz osobowego peugeota. Naszym zadaniem było zabezpieczenie miejsca zdarzenia, oraz udzielenie kwalifikowanej pierwszej pomocy osobom poszkodowanym. Jedna z nich została zabrana przez Zespół Ratownictwa Medycznego do szpitala. Po niemal dwóch godzinach wróciliśmy do bazy – informują strażacy z OSP Miłosław.

– Kierujący pojazdem marki iveco włączał się do ruchu z lewego pobocza. Podczas manewru nie zachował szczególnej ostrożności i nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu kierowcy osobówki peugeot 206 (który jechał w kierunki Miłosławia). W ten sposób dostawczak doprowadził do zderzenia tylnego. Kierowcy obu pojazdów byli trzeźwi. Policjanci zatrzymali 22-latkowi prawo jazdy (kierowca iveco). Dalej sprawę będzie prowadził wydział kryminalny – relacjonuje rzecznik prasowy policji we Wrześni.

Na miejscu pracowali strażacy z Wrześni, Miłosławia, pogotowie oraz policja.

Redakcja NowaWrzesnia.pl

fot. OSP Miłosław

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *